Kodulehe loomine
Sinu ettevõttele

Ehitame professionaalseid kodulehti, mis suurendavad Sinu ettevõtte müüki ja on Googles kergesti leitavad!

01

Alati telefonikõne kaugusel

Mõtleme kaasa ja pakume lahendusi esimesest ideest kuni kodulehe valmimiseni. Ka hiljem teeme muudatusi, lisame tooteid ja teenuseid ega jäta sind kodulehe muredega üksinda.

02

Võtame töö eest vastutuse

Võtame vastutuse oma töö eest. Pakume kodulehele garantiiaega, mille jooksul lahendame kõik probleemid. Ka hiljem hooldame lehte, kaitseme viiruste eest ning reageerime muredele kiiresti.

03

Hinnastame läbipaistvalt

Me ei kasvata eelarvet keerulise IT-slängi abil, vaid selgitame lihtsalt ja läbipaistvalt, kuidas töö hind kujuneb. Ka hiljem hoiame pakkumises tehtud hindadest ja ajakavast kinni.

Kodulehed, mis toetavad ettevõtte kasvu

Ehitame Sinu ettevõttele kodulehe või e-poe. Peame oluliseks põhjalikku ettevalmistust, et mõista paremini Sinu ettevõtte ja klientide vajadusi. Ainult nii aitab koduleht saavutada Sinu seatud eesmärke.

Peamiselt loome kodulehti WordPressile ja e-poode WooCommerce abil, mida on Sul hiljem lihtne endalgi hallata.

Lihtsama lahenduse puhul saame kasutada valmis kavandeid, millel muuta värve ja asetusi sinu ettevõttele sobivaks. Omanäolisema kodulehe saamiseks kasutame disaineri abi.

Kõik lehed on tugeva turundusliku fookusega. See tähendab, et arvestame kasutajateekonnaga ning teame, kuidas lehte planeerida nii, et hiljem oleks turundusanalüütika abil kasutajaid mugav jälgida.

Kodulehe arendus

Lisame olemasolevatele kodulehtedele uusi alamlehti, maandumislehti, mooduleid ja teisi vidinaid, mis tõstavad kasutajamugavust ja muudavad sinu lehe kaasaegsemaks.  

Website maintenance

As websites continue to age, their content and design can quickly become outdated, and the technologies used to build them may become obsolete and insecure. At our company, we prioritize keeping your web presence healthy and up-to-date.

Veebilehtede turundusanalüütika

Ühendame veebilehe turunduseks vajalikuga – Google Analytics4, Google Tag manager, Facebook pixel, Google Search Console jne.

Kuidas kujuneb kodulehe loomise hind?

Nagu ehk isegi märganud oled, on kodulehe hinnad seinast seina. Suudame teha nii väikseid, kiireid ja kergeid lehti kui suuremaid erilahendusi.

Hinnapakkumist koostades näitame läbipaistvalt, kuidas töö hind kujuneb. Ka hiljem hoiame pakkumises tehtud hindadest kinni.

Soovi korral näitame ka kokkuhoiuvõimalusi – alati saab leida oludele sobiva lahenduse. 

Kuidas esitada ideaalset hinnapäringut?
Ajakava

Saada meile oma esialgne olukorra kirjeldus. Märgi juurde, kui Sul on kindel ajakava või eelarve, millesse peame mahtuma.

Olulisemad funktsioonid

Kas mõni lehe funktsioon on Sulle eriti oluline? Anna teada, kui vajad sisselogimist, blogi või keerukamat kalkulaatorit.

Lehtede maht

Märgi ära, millised leheküljed peavad kodulehel olema. Mitut teenust või toodet soovid lehele lisada?

Teksti- ja pildimaterjalid

Kas Sul on olemas veebilehe disain, fotod ja videod? Kas vajad abi tekstide loomisega?

Meie head koostööpartnerid

Contact us

Kirjuta mulle

Arenduse projektijuht
karl@simulacrum.ee
+372 5554 0838